Luksfery SEVES- najnowocześniejsze luksfery na rynku

Nie ma co się rozpisywać, pustaki szklane z fabryki SEVES są po prostu najlepsze. Przeczytajcie kilka słów o ich historii i o tym, co czyni je wyjątkowymi!

Jak powstają luksfery Seves fabryka

Dlaczego luksfery SEVES odniosły taki sukces?

Firma SEVES Glassblock postawiła sobie bardzo jasny cel: zmienić postrzeganie pustaków szklanych i wykorzystać ich potencjał. Wcześniej materiał ten był traktowany jako jedyne, przymusowe rozwiązanie w miejscach, gdzie nie było możliwe zastosowanie okien, a pomieszczenie wymagało doświetlenia. Firma SEVES postawiła na nowoczesne technologie produkcji, nowatorskie systemy mocowań i instalacji, zmniejszając grubość zaprawy do 2 mm. Przede wszystkim zaś postawiła na niepowtarzalny design. Jako pierwsza na świecie wprowadziła do luksferów kolor oraz niespotykane do tej pory wymiary. To dzięki tym staraniom pustaki szklane wróciły do łask w świetnym stylu i z przytupem! Luksfery SEVES są jeszcze piękniejsze, przepuszczają jeszcze więcej światła, są jeszcze bezpieczniejsze i bardziej wytrzymałe. Właśnie dlatego zajmują ważne miejsce u czołowych architektów i projektantów wnętrz i są wykorzystywane jako jeden w najciekawszych materiałów budowlanych.

Budynek z luksferów Seves

Dwie główne linie luksferów SEVES

Pustaki szklane SEVES można podzielić na te dedykowane mniejszym projektom oraz na te przeznaczone do dużych przedsięwzięć architektonicznych. Linia Smart Home pomaga odbiorcom doświadczyć architektury poprzez światło, kolor, ruch i przestrzeń. Pozwala wprowadzić emocje i charakter do otaczającego ich środowiska. Linia Smart Architecture podkreśla niesamowity design i funkcjonalność luksferów SEVES. Dostarcza oryginalnych rozwiązań innowacyjnym koncepcjom i nowoczesnym projektom. W linii tej widać, że dzięki najnowocześniejszej technologii, wysokiej jakości surowcom oraz ciągłemu rozwojowi nowych rozwiązań, luksfery SEVES na nowo pojawiły się w budownictwie, otwierając tym samym praktycznie nieograniczony potencjał budowlany.

Luksfery w architekturze

Najciekawsze projekty z wykorzystaniem luksferów SEVES

Dzięki całkowitej zmianie podejścia i pokazaniu nieznanego dotąd oblicza luksferów, są one dla architektów zupełnie nowym, oryginalnym środkiem wyrazu. Idealnie wpisują się w nurt poszukiwania rozwiązań i materiałów, które odpowiadają rosnącej potrzebie piękna, funkcjonalności i budownictwa zgodnego z ideą zrównoważonego rozwoju.

Firma SEVES, jako jedyna na świecie, produkuje luksfery na specjalne zamówienie, w pełni dostosowane do potrzeb klienta. Korzystają z tego czołowi architekci: Rafael Moneo, Belen Moneo czy Renzo Piano. A przykłady ich dzieł to termy Tiberio’s Baths w Panticosa, biblioteka uniwersytecka Deusto czy Maison Hermes w Tokio.

Doris luksfery Seves

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *