Najbardziej innowacyjne i nowoczesne luksfery DORIC

Dziś przedstawiamy sposób na to, jak uczynić wnętrze wyjątkowym, pięknym i zawsze modnym. Przepis jest prosty i zawiera się w jednym słowie: DORIC. Jeśli do tej pory nie byliście przekonani do pustaków szklanych, po obejrzeniu tych zdjęć i aranżacji zapragniecie, aby choć jeden luksfer DORIC zagościł w Waszym domu!

nowoczesny luksfer DORIC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbardziej innowacyjny pustak szklany

Luksfer DORIC jest pustakiem niezwykłym. Inspirowany architekturą greckich kolumn, oczywiście tych doryckich. Jest pierwszym prawdziwie trójwymiarowym pustakiem szklanym. Dzięki nawiązaniu do tradycyjnej greckiej architektury stał się uniwersalnym, ponadczasowym modelem, syntezą klasyki i nowoczesności. Ten wspaniały szklany bloczek może być łączony zarówno w pionie, jak i w poziomie. W kompozycjach pionowych DORIC stworzy jednolity efekt greckiej kolumny. W łączeniu poziomym, jego tekstura niewątpliwie wzbudzi duże wizualne zainteresowanie, zachęci do zaglądania, co dzieje się za nim.

Piękna ściana w biurze z luksferów

Trzy wykończenia- trzy zastosowania luksfera DORIC

Luksfer DORIC występuje w trzech wykończeniach, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu. Podstawowa przezroczysta wersja nawiązuje do surowego, industrialnego stylu. Świetnie sprawdzi się w elewacji, klatkach schodowych, przestrzeniach, które mają być jak najlepiej doświetlone i dostępne.

Spektakularne nowoczesne wnętrze z wykorzystaniem pustaków szklanych

Satynowe wykończenie pustaka szklanego DORIC skusi amatorów ciepłych, kameralnych wnętrz. Zapewni optymalną prywatność, atmosferę przygaszonego światła, stworzy niepowtarzalny klimat. Znajdzie zastosowanie w domach, mieszkaniach, a także np. salonach urody.

kameralne wnętrze luksfery

Na koniec najciekawsze, piękne i odważne wykończenie z efektem lustra. Metalizowany luksfer DORIC wyróżnia się niespotykanym, srebrzystym blaskiem, dzięki któremu powierzchnia jest bardziej błyskotliwa i dynamiczna. Żaden inny materiał nie stworzy ciekawszego i bardziej oryginalnego efektu w odważnych instalacjach i projektach na dużą skalę.

nowoczesna aranżacja z luksferów

Szerokie zastosowanie pustaka szklanego DORIC

Połączenie trójwymiarowej bryły i gładkiej powierzchni pustaka DORIC sprawia, że jest niezwykle elastyczny, uniwersalny. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie- świetnie sprawdzi się zarówno w budownictwie jednorodzinnym, na małych przestrzeniach, jak i w dużych, odważnych architektonicznie projektach. DORIC zachowuje wszystkie parametry techniczne klasycznych luksferów. To, co go wyróżnia, to niepowtarzalny design i spektakularny efekt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *