Pustaki specjalne


Pustaki specjalne – to pustaki szklane narożne i wykończeniowe, zarówno z linii Basic jak i Design. Są to pustaki – produkty pokrewne w określonych wzorach i kolorach, używane do wykańczania ścian z pustaków.

Pustaki narożne i wykończeniowe

Linia Basic oferuje:

Pustak 1919/8 Corner 90 Wave w wersjach: bezbarwny, bezbarwny matowany oraz w kolorach : brązowym, zielonym, niebieskim, różowym i szarym, a także w tych kolorach w wersji matowanej (kolory tylko na zamówienie).
Bezbarwny pustak 1919/8 Lineare End Wave – pustak zakończony jednostronnie.
Bezbarwny pustak 1919/8 Double End Wave – pustak zakończony dwustronnie.

Linia Design oferuje:

Pustak zakończony jednostronnie Ter Lineare Pegasus w wersjach: bezbarwny, bezbarwny satynowany oraz w kolorach: niebieskim, zielonym, różowym i akwamaryny.
Pustak zakończony dwustronnie Ter Curved Pegasus w wersjach: bezbarwny, bezbarwny satynowany oraz w kolorach: niebieskim, zielonym, różowym i akwamaryny.

Ponadto wszystkie powyższe pustaki Ter Lineare i Ter Curved są dostępne we wzorach: „fali”, gładkim, oraz metalizowanej „fali” i metalizowanym gładkim, satynowanej „fali” i satynowym gładkim.

Pustak Angolare Pegasus w wersjach: bezbarwny, bezbarwny satynowany oraz w kolorach: niebieskim, zielonym, różowym i akwamaryny. Pustaki Angolare są dostępne we wzorach: „fali”, metalizowanej „fali” i satynowanej „fali”. Wersja gładka dotyczy tylko pustaków bezbarwnych, zatem dostępne są: gładkie bezbarwne, metalizowanym gładkie i satynowym gładkie.
- pustak szklany jednostronnie satynowany – na specjalne zamówienia klientów.