Pustaki Design (Vetroarredo)


Pustaki Bezbarwne Design

Pustaki bezbarwne Pegasus to bogata kolekcja pustaków o wymiarach tradycyjnych (19 x 19 x 8 cm) jak i ich odpowiedników w wersji tzw. „połówki” w wymiarze 19 x 9,4 x 8 cm. Kolekcję tę doskonale uzupełniają pustaki narożne i wykończeniowe, zakończone jednostronnie (typ: Ter Lineare), dwustronnie (typ: Ter Curved) oraz narożne (typ: Angolare). W rodzinie pustaków bezbarwnych występują dwa wzory: chmurka i gładki. Zupełną innowacją jest pustak metalizowany, który wzdłuż wewnętrznych krawędzi posiada lustrzaną opaskę, powodującą efekt kryształowego rozświetlenia.
Dodatkowy atut: możliwość instalacji na krzyżykach o 2 mm grubości.
Więcej >>>

Pustaki Barwione w masie Design

Pustaki barwione w masie Design, podobnie jak pustaki bezbarwne mają szeroki asortyment kształtów i wykończeń. Dostępne w dziewięciu kolorach, w podstawowej wersji rozmiarowej 19 x 19 x 8 cm, w wersji „połówki” 19 x 9,4 x 8 cm, oraz wykończeniach: jednostronnym (typ: Ter Lineare), dwustronnym (typ: Ter Curved) oraz narożnym (typ: Angolare). Pustaki barwione w masie występują także w wersji metalizowanej dla kolorów: Lilla, Turchese, Giallo, Blue, Aquamarina, Verde, Rosa, Nordica i Siena.
Dodatkowy atut: możliwość instalacji na krzyżykach o 2 mm grubości.
Więcej >>>

Pustaki Barwione powierzchniowo metalizowane Design – Kolekcja Mendini

Pustaki barwione powierzchniowo metalizowane Design to absolutna nowość wśród pustaków dostępnych na rynku. Kolekcja Mendini obejmuje 16 intensywnie nasyconych kolorem pustaków PEGASUS. Niepowtarzalność gamy kolorystycznej dodatkowo uwydatniona efektem metalizacji, rozświetla pustak od wewnątrz.

Dodatkowy atut: możliwość instalacji na krzyżykach o 2 mm grubości.

Więcej >>>

Pustaki Tailor Made

Tailor Made to pustaki „szyte na miarę” potrzeb architektów i projektantów. Pierwowzorem tej rodziny pustaków był projekt budynku Maison Hermes w Japonii, zaprojektowany przez Renzo Piano. W projekcie zostały wykorzystane pustaki z kolekcji Ginza, które później dały początek nowym pustakom Trapezoidal oraz Doric. Pustaki Doric i Trapezoidal zadebiutowały jako doskonały produkt dla nowatorskich rozwiązań architektonicznych jak i powierzchni domowych.

Wielkość i forma pustaków Tailor Made umożliwia tworzenie wielu kompozycji, ze względu na ich niestandardowy wymiar i kształt. Obecnie na rynku światowym pustaki Tailor Made to wyjątkowy i niepowtarzalny a tym samym bezkonkurencyjny produkt. Jedynie koncern Seves podjął się wyzwania stworzenia projektu i sprostał wysokim wymaganiom architekta.
Więcej >>>